diamantHLÁSNĚTE PRO MĚ PROSÍM VE TŘETÍM KOLE SONAP: ZDE!diamant


Věta na rozloučenou - 8.díl

20. prosince 2010 v 17:49 | Hanako-chan |  Věta na rozloučenou

Věta na rozloučenou - Setkání


S ohlušujícím duněním usedl kámen zpět na své místo v prohlubni mezi skalami. Muž, který si jeho zvednutím otevřel cestu se jen hořce pousmál. Tak primitivní…
"Nečekal jsem tě tak brzy, Peine.." ozvalo se ze stínu.
"A já nečekal, že uděláš nový úkryt na tak primitivním místě." ušklíbl se Pein.
Madara se jen pod maskou usmál. "A jak to vypadá s honem na Kyuubiho?"
"Ne zrovna dobře. Utekl z vesnice. Najít ho bude horší než jsme předpokládali."
"Tím mi oznamuješ, že to nedokážeš?" Madara přesně věděl, kam bodnout.
Pein přihmouřil oči. "Už jsem zabil jednoho legendárního sannina. Myslíš, že nezvládnu malýho kluka?"
"Dokaž mi, že zvládneš. Běž a přines mi lišku." mávl Madara rukou.

Nagato si zhluboka povzdychl. Ovládat šest těl nebylo snadné a Madara mu pořádně lezl na nervy. A teď má navíc nahánět toho liščího spratka.
"Konan." zavolal tiše do tmy.
"Nagato?" zjevila se vedle něj modrovlasá žena s papírovou růží ve vlasech.
"Máme práci. Nejdřív použij jednu ze svých vyhledávacích technik a pak udělej přípravy na boj…znáš to, bezpečné místo pro mé tělo." řekl chraplavým hlasem.
"Jsi si jistý, Nagato? Devítiocasý je prý pěkně silný…a navíc to byl učeň těch dvou, co jsi nedávno zabil. Bude ho pohánět pomsta…"
"Na co přesně myslíš, Konan?" přestal chodit kolem horké kaše.
"Že je na čase přestat. Takhle mír nezískáme…moc dobře to víš. Madara nechce mír, ale válku. Nemyslíš, že je na čase…odejít?" zeptala se opatrně.
Nagato se na pár sekund zadíval do prázdna. "Najdi devítiocasého." řekl nakonec.

Naruto si opláchl obličej v řece. Už týden strávil v lese a většinu času se soustředil na trénink nové techniky. Už dřív přišel na to jak vzít Kyuubimu část chakry, aniž by se při tom začal měnit. Bylo to ale opravdu malé množství, tudíž k běžnému boji nepoužitelné. Ale k jeho nové technice to stačilo.
Posadil se na kámen do tureckého sedu a zavřel oči. Zpět jeho k technice. Byl to vrchol jeho umění a při tom to nebylo ani těžké…základem všechno bylo soustředění a to se naučil při trénování Senjutsu. Jeho technika měla tři kroky. Natáhl před sebe ruku.
První krok. Soustředil svou větrnou chakru. Kyuubiho chakru. Senjutsu chakru. Donutit sám sebe je soustředit všechny najednou…
Druhý krok. Dostat je do dokonalé rovnováhy…splynout s okolím…rovnováha.
Třetí krok. Roztočit. Stejně jako kdysi na tréninku se Zvrhlým poustevníkem.
Malý vír mísící zelenou, stříbrnou a rudou, který se do teď tvořil na jeho dlani a jako by do sebe vtahoval všechnu energii z okolí se najednou rozplynul. Naruto si povzdychl. Nesmí myslet na poustevníka. Musí zůstat klidný. Jakékoliv emocionální napětí mohlo celou techniku zničit. Byla to nejdokonalejší verze Rasenganu. Kyuu-sen-fuu rasengan. Něco, co nedokázal ani čtvrtý hokage.
A pak to Naruto ucítil. Intenzivní vlna chakry, která se rychle blížila. Rychle vstal a vydal se na útěk, neměl v plánu se rvát. Přeskočil řeku a vběhl mezi stromy, kde ho ale zastavil onen zdroj chakry. Stálo před ním šest zrzavých mužů s podivným piercingem.
"Ahoj Naruto." ušklíbl se jeden z nich.
Naruto stál, oči vytřeštěné, zrychlené dýchání, tělo se mu třáslo zlostí. Moc dobře tohoto člověka znal. Z fotek z Bingo knihy. Byl to Pein. Jeden z hlavních lidí v Akatsuki. Ten, kdo chytal jinchuuriki. Ten, kdo mu zabil mistra.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama