diamantHLÁSNĚTE PRO MĚ PROSÍM VE TŘETÍM KOLE SONAP: ZDE!diamant


Pro mě do Sasi-chan 3/3

20. prosince 2010 v 17:52 | Hanako-chan |  Shounen ai/Yaoi
Mír a klid+láska-3

Dala ho do nachystaného hrnečku.Ale proto že se "obávala" že by to nezabralo udělala i jeden silnější "smrtící".Bohužel ke vší Sakuřině smůle přiběhla na linku nějaká kočka(jj kočka!xD)
A převrhla oba hrnky.Prášek se nevysypal ale hrnky se promíchali.,,Debilní kočka copak neumí dávat jed na krysy?"Zabručela a postavila hrnky.Nalila do nich vody a dala do nich čajový sáček.,,Jashin Naruto přestaň se tak namáhat ještě by mě Sasuke zabil že si něco uděláš!"Položila tácek s čajem na stůl a "pomohla"Narutovi zpět si sednout.
,,No dobrá"Usmál se.

Pozn .aut.víte kdo to byla ta kočka?Né?Narutovo speciálně vycičené kotě!Snad byste nezapomněli na tu babi v Uchiha vesnici nebo jak né?

,,Sakura , řekni jakto že už si tak milá?"Tahle otázka Narutovi vrtala dlouho hlavou.
,,No ehm..já už sem si začala něco ehm s Leem."Zakoktala a upila si z hrnku.Toho smrtíciho!
Naruto vypil čaj napoprvé a Sakura radši vypadla div neporazila Keiko která šla k Narutovi na
návštěvu.Keiko otevřela dveře.Věděla že je má Naruto vždy otevřené.,,Naruto?Naruto kde si!"Zakřičela a pak uviděla Naruta v křečích držící se za břicho.,,Naruto!"Přiběhla k němu.,,Kterej Jashin!"Zakřičela a Naruto jenom zasípal ,,Sa-k-u-ra",,Je mi to jasný"Naštvala div nepoletěla ji jednu uvalit.,,Sasuke se ještě nevrátil z mise problém."Pomyslela si.Z osudu šli kolem právě Shikamaru.
,,Hej Shikamaru!"Zavolala na něho z okna.Kiba se otočil a koukal na mávající Keiko z Narutova domu.,Co je ?"Zeptal se.,,Upaluj,říkám ti upaluj za Baa-chan ať s Narutem něco udělá nebo se něco stane!"Vykřikla a to už Shika letěl jako blesk z čistého nebe za Tsunade.

V budově Kage

,,Baa-chan Narutovi se něco stalo je tam Keiko a mákněte a proboha odvolejte tým 18 z mise ať see vrátí tedy hlavně Sasuke dělejte a nepijte!"Vydýchal a sledoval jak se Tsunade na posílenou opíjí sakém.,,No jo no."Zabručela a zmizela v obláčku kouře.
,,Proč je to zase na mě?"Broukl nakvašeně a mohl se zase vydat na cestu.

Někde za branama Konohy

,,Kruci proč jich je tolik hm?"Naštval se Kiba když odrovnal asi tak xxx tého ninju.
,,Hej končíme"Zamumlal Nara a omámil všechny nebezpečné ninji.,,Sláva ale co ty tady,Shiko?"Zeptala se Ino.,,Právě sem se hnal,s Narutem je zle běžel sem za Tsunade už by měla být u něho ale já newim co se stalo!"Křikl a Všem by se krve nedořezal.
,,Jdu tam."Zamával smutně Sasuke a zmizel.,,Taky."Udělal to samé Itachi.
Sasuke se objevil někde v lese kde trénovala Sakura ale když ji prokoukl sharinganem zjistil že si práci dělat nemusí stejně chcípne.Ale chtěl ji vidět co chtěla jeho milovanému blonďáčkovi udělat.,,Sakra já mám ale žízeň!"Řekla si Sakura.
Chtěla se napít ale upadla.Chtěla se podívat na to co ji ty nohy podkoplo a zjistila že levou nohu má asi tak 50cm od kolene.Začala pištět.Po té se to samé stalo i s pravou rukou a dalšímu částmi.Sasuke si to jen užíval.Tak tohle je lepší než horor v cinema.Pomyslel si.
Už ji zbývala jen hlava na krku.Ale ta ani tak dlouho nevydržela.
,,Tělíčko od hlavičky,hlavička od tělíčka"Broukl Sasuke a vydal se do společného bytu který měl s Narutem.
Přišel otevřel dveře a slyšel křik,dětský křik co křičí mimina.
,,Sasuke co jsme se tě nahledali a ty jsi přijdeš pozdě!"Naštvala se Tsunade a šťouchla do něj.
,,Co to je?"Zeptal se po té.,,Kluk"Usmál se Naruto který byl v posteli a v náručí "zdravé" miminko.,,Naruto…"Přiběhl k němu a políbil ho.,,A jak že se jmenuje?"Zeptal se Nara.,,Daisuke"Usmáli se oba.,,Vy jste to plánovali?"Vyjekla Keiko.,,Jasně že jo,ttebayo!"

O tři měsíce později se i Keiko narodila holčička Mizore(snad je to správně).Všichni žili šťastně dokud nezemřeli
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama