diamantHLÁSNĚTE PRO MĚ PROSÍM VE TŘETÍM KOLE SONAP: ZDE!diamant


Povídka od Tarei 3/3

20. prosince 2010 v 17:00 | Hanako-chan |  Hetero

To jsem si mohl myslet že to tak dopadne...3/?


Boj trval dlouho a já už měl kdejaká poranění...Ale pak se to stalo...Naruto mě držel pod krkem a seděl na mě...Vyhrál...I s mím sharinganem jsem toho vážně nedokázal moc. Cítím jak mě opouští všechna síla a já upadám do černočerné tmy...

Probouzím se...pomalu otevírám jedno oko a poté hned druhé...Vše co vidím je neskutečná bělost (a to nemyslí prádlo xD) Jsem mrtvý?

Zeptám se ale pak se rozhlédnu a následně zjišťuju že jsou všechny stěny bílé a já ležím na posteli, ke mě připoutané nějaké přístroje a nedaleko od mé postele sou dveře...Na chvíli se na ně podívám, zanedlouho se otevřou a
do nich vchází sestra.

"Pan Sasuke?" Zeptá se mě a já jen přikývnu
"Tak už jste se probral, to jsem ráda...potřebujete něco?" Zeptá se mě s úsměvem a já ji obratem odpovím
"Zavolejte mi doktorku Haruno..." Vyřknu a ona se jen omluvně usměje.
"To teď nejde, je na sále" Ještě jednou se usměje a já pochopím že ji teď asi neuvidím... Vlastně, co se stalo pak? Dostaly Naruta zpět a nebo ho nechaly jít? Z mích úst se vydere hlasitý povzdech.
Sestra si něco zapíše a znovu odchází mě neznámo kam, buď do dalšího pokoje a nebo na sesternu vypít si kafčo. Když o tom tak přemýšlím ta se kouknu na bílý, už zase, noční stolek. Na budíku vidím devět hodin a deset minut.
Zase zavírám ty moje unavené oči a zanedlouho už nevím co kde je a proč.

Probere mě nepatrné zaskřípání dveří...Opět se rozkoukám a pohlédnu ke dveřím...někdo v nich stojí.

"Ehm, promiň! Probudila jsem tě?" Usměje se a podívá se mi do očí.
"Ne v pořádku, ty už odcházíš?" Zeptám se když uvidím ten lesk v jejích očích.
"No, asi už to tak bude"
"Zůstaň tu ještě chvíly, prosím Saky" Promluvím na ni a udělám psí kukuč, opět kouknu na budík a je tam něco málo po půlnoci...

"Ale...měl bys spát a..." Nestihne to doříct protože jsem vstal a vzal jí za ruku...Jen se na mě podívala.
"Prosím" Zaprosím ještě jednou a ona pak tedy svěsí hlavu ale zůstane.
"Běž si lehnout" Řekne a zavírá za sebou dveře. Já poslušně ulehám do postele a jen se na ni němě dívám.

"Co se stalo...Pak?" Zeptám se a ona jen nesouhlasně zakýve hlavou.
"Ále...Lee se vydal za ním a pak se asi po hodině vrátil s tím že nechtěl nic pochopit a že se nechtěl vrátit" Znovu sklopila hlavu k zemi... Pohladil jsem ji po tváři.
"To bude v pořádku" Řekl jsem a když ke mě vzhlédla já jsem se k ní přiblížil a letmo otřel svoje rty o ty její... Pak jsem se vzdálil a pohlédl jí do očí. Nic neříkajíc jsem to zkusil znovu, vzal jsem její tvář do dlaní a následně jí obejmul. Hlavu jsem položil na její rameno a čekal co bude dál...
Konec
Sasukeho pohledu.

Hinatin pohled.

Zrovna jdu domů když může být asi půl jedné ráno... Vcházím do sídla Hyuuga a složím své věci z tréninku na své místo...Usednu na postel a vezmu fotku do rukou, je na ní fotka vždy usměvavého sluníčka. To sluníčko se jmenuje Naruto Uzumaki a i přes tu zradu a vroucně miluji. Přejedu prstem po obvodu a následně po modravých očích blonďáčka.

"Naruto..." Zašeptám a po tváři mi sklouzne slza...A za ní další a další... Nemůžu si pomoct, za chvíly už se po pokoji rozléhají moje vzlyky a ruce se mi třesou takže tak tak udržím fotku v ruce, raději ji položím na postel a hlavu si dám do dlaní...brečím, stále víc a víc...

Konec Hinatina pohledu

Sasukeho pohled.
Pořád jsem ji objímal a pak jsem zavřel oči a do ucha ji zašeptal dvě slova...

"Miluju tě..."
Cítil jsem jak stuhla, podíval jsem se jí do očí a viděl jsme tam lásku...strach...nerozhodnost... Pak sklopila oči k zemi.
"Řekni to..." Zašeptal jsem a nepatrně s ní zatřásl a ona ke mě vzhlédla a v očích napsanou otázku "Co?"
"Řekni...že mě taky miluješ...protože..." Nedořekl jsem a podíval se na ni
"Sasuke..." Zašeptá a vidím že nemá daleko k tomu aby se rozplakala
"Ne prosím...neplakej"
"Miluju tě..." Hlesla a na tváři se mi roztáhl úsměv... Prudce jsem ji objal že jsem o ani já nečekal a vydechl jsem. Pak jsem jí znovu pohlédl do očí a něžně políbil...

Konec Sasukeho pohledu

Narutův pohled...:
Stále jsem běžel a najednou vidím před sebou oranžovou hlavu a v očích riinegan. Pein...Zapřemýšlím a on se na mě vrhne....
Opět byl boj velmi vyrovnaný ale nakonec se to uchýlilo k rozhovoru...

"Víš Naruto...Tvá matka byla Jinchuuriki Kyuubiho a tvůj otec...Byli oba zabiti Uchihou..."
"Cože?!Ale vždyť!"
"Madarou" Dopověděl a já jsem ztuhl na místě.
"Nani?" Zašeptám a nedůvěřivě se na něj podívám...

"Má pravdu" Uslyším ale to není Peinův hlas...Vidím jak Pein padá k zemi a za ním se objevuje nějaký ninja...
"Já jsem Madara!" Řekne a me ztuhne krev v žilách.
"Víš...něco ti prozradím...Pein byl tvůj starší bratr...chtěl tě chránit...jenomže nemohl a víš proč? Protože jsme ho vládal!" Vysměje se mi
"Ty zmetku!" Zakřičím ale on už tam není...

"Naruto, tak tady jsi!" Uslyším kdesi nad sebou a než stačím hlavu stočit směrem nahoru někdo mě sráží k zemi a zanedlouho už vidím známou tvář toho podivína.
"Saii?! Hned ze mě slez!!" Zakřičím na něj ale on neuposlechne.
"Tak co kde máš ostatní?! Ale něco ti řeknu já už se do Konohy nevrátím!!"
"Žádní ostatní nejsou, jsem tu sám...Ale vrátíš to mi věř" Řekne a sleze ze mě, to však byla osudová chyba. Já už tam totiž nejsem, přemístil jsem se někam pryč někam kde mě nikdo nebude hledat.
Ještě chvíli skáču po větvích a pak už ucítím tu chakru kterou jsem chtěl najít. No tu chakru jsem najít nechtěl spíš toho člověka.

"Orochimaru!" Zakřičím a on otočí svou hlavu spolu s jeho dlouhými černými vlasy.
"Co chceš?" Vyštěkne, asi dnes nemá zrovna dvakrát dobrou náladu...
"Chci se k tobě přidat!"
"A jak si mám být jistý že neklameš?"
"Můžeš mě pak klidně zabít" Pokrčím rameny a rozejdu se směrem k němu, nic nedělá, asi pochopil že já budu dobrý spojenec. Opravdu jsem hodně zesílil ale nestačí to na Madaru, potřebuju se naučit něco s devítiocasou. Hm...zajímalo by mě jestli se na mě tak dívá protože je tak vyjuchaný z mé náhle změny stran a nebo že je jen rád. Nechám to tak a natahuji k němu ruku.

"Dobře Naruto-kun, budu tě trénovat ale věř že to nebude za darmo, mohl by ses mi hodit když Sasuke odešel"
Zapřemýšlí a ruku si dá na bradu. Já tu ruku stáhnu a dám si ji do kapsy.
"A co za to chceš..."
"To se ještě uvidí, Naruto-kun, prozatím pojď se mnou" Teď natahoval ruku on ale já jsem si jen odfrkl a beze slova kolem něj prošel. Asi pochopil a tak mě jen chytnul za rameno a přemístil nás. Zřejmě to bylo jeho sídlu protože jakmile došel k tomu "trůnu" tak se na něj posadil.
Za chvíli se otevřeli dveře a v nich stál...

"Kabuto" Oslovím ho na mě nereaguje.

"Orochimaru-sama už jste se vrátil?"
"Ano, Kabuto, prosím přivítej našeho hosta" Řekne a podívá se na mě.
"Naruto-kun? Co vy tady děláte?" Zeptá se mě udiveně a popojde ke mě., já si ho ale nevšímám a vyjedu na Orochimara.

"Orochimaru! Já že jsem host?! Já myslel že už jsem člen oraganizace!" Dobře moje výbušnost někdy nezná mezí a tohle mě opravdu naštvalo.
"Počkej počkej, to není tak snadné! Kabuto! Ukaž mu pokoj" Řekne a lépe se usadí na křesle.
"Jistě" Pokloní se a už mě odvádí někam pryč. Procházíme temnými chodbami a já se cítím trochu nesvůj, vždy jsem měl vysluněné pokoje.

"Tady to je" Řekne a otevře dveře od jedněch dveří z mnoha a mnoha.
Já jen tupě přikývnu a zalezu do pokoje. Tenhle pokoj mě zamrazil. Stál jsem jako přikovaný když jsem to uviděl. Všude jen černočerná tma a jediné co jsem v té tmě viděl byla postel... Lehl jsem na ní a v mžiku usnul.

O patnáct dní později.

Stal jsem se Orochimarovým služebníkem a jsem v týmu ještě s Kabutem a Kimimarem. Právě běžíme po cestě a zanedlouho a máme skočit na stromy a pokračovat na nich.
Právě se uchyluje ke čtvrté ninja válce.

O hodinu později.

"Ááh" Rozlehne se po okolí. Můj hlas protrhne všechny ostatní křiky protože jsem právě dostal katanu do břicha. Zavrčím a rozostří se mi čáry na tváři. Myslím že ta katana v mé ruce se za chvíli rozpadne protože ji doslova drtím. Pevně ji uchytím (jestli to ještě jde víc) a rozbíhám se proti Madarovi. Jsou tu všichni ninjové včetně Sasukeho, Sakury i Saie.
Rozbíhám se proti němu a přesně mířenou ranou mu useknu hlavu, ztrapní mě když uvidím že to byl jen klon, no jo uživatele sharinganu nesmím podceňovat.
Nakonec ho tedy úspěšně sekám ale žádné životu nebezpečné místo jsem nesekl. Jako by si se mnou jen hrál, jakoby mě nebral za nepřítele! To mu nedaruji!
Tentokrát seknu a seknu mu do nohy takže se na chvíly nemůže hýbat...Toho já využiju a seknu! Opět je to klon. Už nemám moc chakry ale tohle neprohraju!
Začnu v ruce tvořit rasengan.

"Rasen-shuriken!" Zakřičím a hodím ho proti němu, uspokojí mě když bezmocně padá k zemi a já vím že to není klon. Dojdu k němu ale za chvíli se taky sesouvám k zemi pro nedostatek krve.

Opět se budím a a tvář mi bubnují chladné kapky deště. Někdo se nade mnou sklání, nedokážu určit kdo to je protože mu nevidím do tváře ale mám jistotu že Madara to není, a není to ani nikdo kdo by mi chtěl ublížit protože na mé hrudi vidím zelené světlo které mě léčí.

"K-kde to jsem?" Zeptám se a odpovědi se mi dostane, je jich kolem mě víc.
"Naruto! Tolik jsem se bála, jsi v pořádku! Ale ještě vydrž! Nemluv!" Zašeptá, asi je vyčerpaná, v hlasu jsem poznal Sakuru.

Všechno se vysvětlilo, já jsem se Madarovi pomstil a vrátil do vesnice, teď žiju s Hinatou a Sasuke spolu se Sakurou, všechno dobře dopadlo a můžu říct že to bylo jako v pohádce, jsem úspěšný hokage pro listovou vesnici. Každý den mě těší jen pohled na ni. Nikdy bych si nepomyslel že se někdy vzdám svých přátel a snem stát se hokagem. Teď už jsem Sasukemu porozuměl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama