diamantHLÁSNĚTE PRO MĚ PROSÍM VE TŘETÍM KOLE SONAP: ZDE!diamant


Malý zázrak

20. prosince 2010 v 17:03 | Hanako-chan |  Jednorázovka
Tahle povídka je pro moje milované eSbéčko Janu, je to hodně opožděná narozeninová povídka, snad se nezlobíš a snad se ti bude líbit

P.S: Je to moje první yaoi, takže nic moc T_T

Pár: NaruSasu
Název: Malý zázrak
upozornění: mMpreg

Malý zázrak

Naruto se procházel poklidnými ulicemi Konohy a vypadalo to, že o něčem přemýšlí. A skutečně. Jeho mysl se upírala na čenovlasého maldíka z rodu uchiha, který se před 2 měsíci vrátil zpátky. Ale mýsto toho aby se radoval se mu začal vyhýbat. Bylo to proto, že asi tak před půl rokem si přiznal, že se do něj zamiloval. Proto se k němu choval tak odtažeitě, nechtěl aby se to Sasuke dozvěděl, určitě by se mu vysmál. Jak tak přemýšlel nevšiml si mladé dívenky, s růžovými vlasy a smaragdově zelenými oči, která se k němu přidala. Její přítomnost zaznamenal teprve potom co mu dala "menší" ránu do hlavy. ,,Ah, Sakura-chan, promiň nevšiml jsem si tě" omluvil se a s její pomocí se postavil. ,,Zase si myslel na něj, že ano" konstatovala. Moc dobře věděla co k Sasukemu Naruto cítí a nevadilo jí to. Ona sama už o Sasukeho neměla zájem, byl pro ni akorát kamarád, navíc teď chodila s Leem. ,,Ano" povzdychl si Uzumaki. ,,Měl bys mu to říct, takhle se akorát moc trápíš" navrhla Sakura. ,,Já mu to nemůžu říct, co když se mi vysměje" ,,To nevíš dokud to neskusíš, víš co se říká " Kdo nic neskusí, nic nezíská",,Máš pravdu Sakuro, jsi fakt bezva kámoška" usmál se Naruto, věděl, že sní může počítat vždycky a může se jí se vším svěřit. ,,Nemáš zač, teď mě, ale omluv, mám schůzku s Leem" oplatila mu úsměv a odešla pryč.

Naruto se takhle procházel dvě hodiny, přičemž přemýšlel jak to Sasukemu řekne, když v tom začalo pršet. ,,Sakra" zanadával a utíkal rychle se někam schovat. Náhle vškado někoho narazil. Zvedl hlavů a spatřil JEHO! ,,Naruto?" řekl překvapeně Sasuke a jeho tváře dostali menší nachový odstín. Podal Narutovi ruku a ten ji vděčně přijal. ,,Dík, sasuke" poděkoval Naruto a snažil se potlačit tlukot svého srdce, které teď bušilo jak splašené. ,,N- nemáš zač" koktl Sasuke a zčervenal ještě víc. Naruta jeho podivné chování překvapilo a tak se zeptal: ,,Sasuke jsi v pořádku?" to už však Sasuke nevydržel a políbil ho. Naruto stál jako opařený, vůbec nebyl schopný žádného pohybu. ,,N-Naruto víš,j-já, tě..tě a MILUJU!!!!" vykřikl na celou Konohu Sasuke. Naruto se na něj díval s vytřeštěnýma očíma. Tak on ho také miluje.Připadal si jako ve snu. Narutovo mlčení však bral Sasuke jako odmítnutí, už, už chtěl od něj utéct co nejdál, ale zastavili ho Narutovi rty na těch jeho. ,,Taky tě miluju Sasuke" řekl mu s úsměvem Naruto, když se do něj odtáhl. Sasuke se ne něj pořád překvapeně díval, myslel si totiž, že se mu vysměje, ale tohle opravdu nečekal, byl tak moc šťastný.Naruto si ho přitáhl pro další polibek, ke kterému se zapojil i Sasuke.
Od té doby byly spolu a všichni jim to moc přáli.

,,Naruto, jsem doma!" zakřičel Sasuke do jejich společného domu. ,,Jsem v kuchyni" ozvalo se. Sasuke tedy šel do jejich malé kuchyňky. Oči se mu rozzářily. V kuchyni bylo zhasnuto. Celou místnost ozařovaly jenom svíčky. Stůl byl svátečně prostřený a nechybělo na něm ani Sasukeho oblíbené jídlo. V místnosti se vznášela jemná vůně vonných olejů, zřejmě vanilka. Ale nejkrásnější na tom všem, byl jeho blonďatý milenec. Měl na sobě bílou košili a černé kalhoty. Sasuke k němu došel a políbil ho. ,,Všechno nejlepší k narozeninám" zašeptal Naruto. ,,Děkuji, je to krásné" poděkoval Sasuke a pak se šli najíst.

,,A teď je načase abych ti předal můj dárek" řekl Naruto po jídle. ,,A co to je?" zeptal se zvědavě Sasuke. Naruto se pouze usmál, přešel k Sasukemu, vyzvedl ho do náruče a odnesl ho do jejich společné ložnice. Tam si na něj obkročmo sedl a při neustálém líbaní ho pomalu začal svlékat.
Zanedlouho letěla vzduchem Sasukeho košile a Narutovo tričko. Jejich polibky se začaly prohlubovat a byli čím dál vášnivější.Blonďák se sehnul k Sasukeho krku. Začal mu laskat jeho hedvábnou kůži. Pokračoval na černovláskovu odhalenou hruď. Obkroužil jazykem kolem jedné bradavky a druhou stiskl v mezi palcem a ukazováčkem. Jeho milenec mu na to odpověděl slastným zasténáním. Modroočko se usmál a to samé zopakoval u druhé bradavky.
"N-Naruto."zavzdychal černovlásek. Zmiňovaný pokračoval od bradavek k
bříšku, kde vklouzl jazykem do pupíku. Další zavzdychání. Byl rád, že mu to není lhostejné. Vyjel z pupíku a pokračoval k podbříšku, kde na narazil na lem kalhot. S úsměvem mu je stáhl a pohlédl na trenky, v níž se začala formovat nemalá boule. Stáhl i je a pohled mu padl na vztyčenou Sasukeho chloubu. Koutky mu zacukali a k uchihovu údu se sehnul. Políbil ho na špičku a Sasuke mu odpověděl slastným zasténáním. Vzal ho celého do úst a pohyboval hlavou nahoru a dolů. Pokojem se neslo sténání a později slastný výkřik uvolnění. Naruto si otřel rty a šáhl na noční stolek pro lubrykační gel. Vysvlékl se do naha a
svůj penis jím potřel. To samé udělal s černovláskovou dírkou. Poté jí začal mírně roztahovat prsty. Když si myslel, že je jeho partner dostatečně připravený, nadzvedl ho a pod pánev mu dal polštářek. Začal do něj pomalu vstupovat. Sasuke zadržoval slzy, to se mu však nepovedlo, takže mu jich pár steklo z očí. Naruto je však všechny slíbal. Když byl celý v něm, chvíli setrval, aby si na něj Sasuke zvykl. Po chvíli Sasuke kývl a Naruto začal opatrně přirážet.
"Naruto."
"Sasuke."
Vykřikly oba dva v náporu slasti. Naruto vystoupil ze Sasukeho konečníku a unaveně na něj dopadl.
"Miluju tě." Zašeptal.
"Já tebe taky." zašeptal také a pak spolu ve vroucném objetí usmuli.
Druhého dne ráno se Naruto probudil v posteli sám. Jenom z koupelny byly slyšet dávivé zvuky. Naruto vstal, oblékl si trenky a vdal se do koupelny.Tam spatřil Sasukeho jak se sklání nad záchodovou mísou.
,,Sasuke jsi v pořádku?" zeptal se starostlivě Naruto a přiklekl k němu.
,,Pravdu?" zvedl Sasuke hlavu, ale hned ji vrátil zpátky, protože na něj přišla další salva zvracení. 
,,Ano, pravdu"povzdych si Naruto
,,No, moc dobře mi teda není, asi jsem něco špatného snědl, zítra už budu v pořádku" uklidňoval ho Sasuke, jenž jeho každodení návštěvy záchodu pokračovali dál.Jednoho dne, když už to trvalo celý měsíc, to Naruto nevydržel. ,,A dost! Sasuke oblékni se, jdeme za Tsunade" poručil rázně. ,,Ale-" snažil se z toho černoočko. ,,Žádné ale. Promiň zlato, ale už týden mi tady zvracíš a omdléváš. Navíc se začínáš chovat divně a máš divné chutě, já prostě chci vědět co ti je" objal ho starostlivě Uzumaki. ,,Tak dobrá" souhlasil nakonec černovlásek, oblékli se vydali se za Tsunade do nemocnice.

V nemocnici se dozvěděli zprávu, která jim vyrazila dech a zároveň nesmírně potěšila. Ukázalo se Sasuke je TĚHOTNÝ. Od té doby se k němu Naruto choval jako k úorcelánové panence. Zakázal mu všechny tréninky a mise. Navíc se i on sám vzdal všech misí na celý rok aby se o ně mohl starat. Ostatní jim taktéž ochotně pomáhali. Oba dva jim byly za to nesmírně vděční.

--------------O 5 měsíců později--------------------

Naruto stál před jedním zlatnictvím, zrovna se chystal koupit zásnubní prstínek. Nakonec vybral stříbrný na němž stálo "Navždy tě miluju". Nechal ho zabalit do černé krabičky se světle modrou stuhou a vydal se k nim domů. Když přišel domů našel Sasukeho sedět na posteli v ložnici. Díval se z okna a přitom se hladil po bříšku, které naznačovalo značně pokročilé těhotenství. Naruto se jemně usmál, přistoupil k němu a políbil ho na čelo. ,,Ahoj zlato, cítíš se dobře?" černovlásek pouze s úsměvem přkývl. ,,Ten ďáblík pořád kope" pohladil si bříško. ,,Víš Sasuke, chci se tě na něco zeptat" řekl Naruto a klekl si před něj na jedno koleno přičemž vytáhl krabičku. Sasuke zalapal po dechu. ,,Uchiho Sasuke, vezmeš si mě?" nemusel čekat dlouho na odpověď ,,ANO! Samosřejmě, že si tě vezmu!" skočil mu Sasuke okolo krku a vášnivě ho políbil.

--------------O týden později------------------------

,,Táži se vás Naruto Uzumaki, berete si zde přítomného Sasukeho Uchihu za právoplatného manžela?" zeptla se Tsunade Naruta
,,Ano"
,,A vy Sasuke Uchiho, berete si zde přítomného Naruta Uzumakiho za právoplatného manžela?"
,,Ano"
,,Tím to vás prohlašuji za muže a.... muže, můžete se políbit" ukončila to. Naruto a Sasuke se políbili.Na svatbě byl všichni jejich přátelé. Sai a Ino, Lee a Sakura, Neji a TenTen, Shikamaru a Temari, Kiba a Hinata a další jejich přátelé. Všichni oslavovali až do rána.
--------------O 4 měsíce později---------------------

Jednoho dne, to už byl Sasuke v devátém měsíci, seděli na svém tajném a oblíbeném místě. Naruto seděl v trávě a na svém klíně měl posazeného Sasukeho. Ten měl zavřené oči a zlehka oddechoval. Svou ruku měl položenou na svém velkém a kulatém bříšku. Naruto se pouze s úsměvem díval do jeho spánkem uvolněné tváře.
Náhle se Sasuke zavrtěl a pak prudce otevřel oči. ,,Sasuke, co se stalo?!" zeptal se vystrašeněn Naruto. Sasuke mu však neodpovídal. Jeho tvář se skřivila do bolestné grimasi a silně se chyti za břicho, přičemž ucítil jak mu praskla plodová voda. ,,N-Narut- to, m-myslí-m, že Daisuke už nás ch-chce poznat" řekl s obtížemi a začal z hluboka dýchat, jelikož na něj přišli porodní vztahy. Naruto na nic nečekal, vzal Sasukeho do náruče a utíkal s ním do nemocnice. Tam ho předal Tsunade a sám se posadil do čekárny.

--------------Na porodním sále o půl hodiny později-----------------------

,,Tak Sasuke ještě jednou, už je skoro vidět hlavička!" vykřikla Tsunade a Sasuke ze všech sil zatlačil. Byly tam také Ino a Sakura. Ino mu otírala spocené čelo a Sakura asistovala Tsunade. ,,Naposledy zatlač a máš to za sebou!" povzbudila ho Sakura. Sasuke naposledy zatlačil a pokojem se rozhlehl dětský křik. Tsunade přestřihla pupeční šňůru, zabalila novorozeně do přikrívky a podala ho Sasukemu do náruče. Ten ho vděčně přijal. Jakmile spatřil svoje a Narutovo děťátko, s malým chumáčekem černých vlásků, které se na něj dívalo očima barvi oblohy začal brečet štěstím.

--------------Mezitím v čekárně--------------------

Naruto, který byl celý spocený nervozitou, uslyšel ze sálu dětský křik. Otočil hlavu tím směrem a spatřil jak si to k němu míři Tsunade. Okamžitě vyskočil na nohy a už, už se chtěl na něco zeptat, ale přerušila ho Tsuande. ,,Oba dva jsou v naprostém pořádku, jestli chceš můžeš je jít na chvíli navštívit, ale potichu, oba dva právě usnuli, jsou na pokoji 101. Opravdu vám moc gratuluji, narodil se vám krásný a zdravý synek" řekla mu a odešla. Naruto se vydal na pokoj kde ležel jeho syn a manžel.

Když vstoupi spatřil Sasukeho jak leží v posteli a klidně oddechuje.Všude kolem byly dárečky pro Sasukeho a pro dítě a spousta květin. A vedle Sasukeho postele byla ještě jedna meší postýlka v níž se cosi malého převalovalo. Naruto s úsměvem na tváři došel k postýlce.Z tý na něj koukali dvě velké nebeské oči. Naruto vzal malého Daisukeho do náruče a začal s ním jemně pohupovat. Ten se na něj usmál, přitulil se kněmu a usnul. Naruto ho položil zpátky do postýlky a přistoupil k Sasukeho posteli. Pomalu se nad ním sklonil a opatrně, aby ho nevzbudil, ho políbil na ústa.
Sasukeho víčka se jemně zachvěla a odhalila dvě onixové oči, ve kterých se Naruto tak utápěl. ,,Naruto" zašeptal šťastně Sasuke. ,,Ahoj miláčku, jak se cítíš?" usmál se Naruto. ,,Je mi dobře" řekl a jeho pohled spadl na postýlku vedle. Naruto si jeho pohledu všiml a vytáhl jejich synka. ,,Je nádherný, Sasuke" zašeptal a přisedl si k němu na postel.
,,Ano, to je"
,,Moc ti děkuji, Sasuke"
,,Za co?"
,,Za to, že jsi a za tenle "Malý zázrak" řekl Naruto a políbil ho.

--------------------O sedm let později--------------

,,Daisuke, Seichi, pospěšte si nebo příjdete pozdě!" zakřičel Sasuke na své dva syny. ,,Ano už jdeme, tati!" seběhli ti dva dolů. Rok potom co se narodil Daisuke se jim narodil další syn, kterého pojmenovali Seichi. Daisuke vypadal jako Sasuke. Měl černé havraní valsy a stejnou povahu, ale oči zdědil po Narutovi. Za to Seichi byl celý Naruto, jediné co měl jiné byl oči a barva vlasů, kterou zdědil po Sasukem, ale jinak to byla věrná kopie Naruta a na to, že mu bylo teprve 6 let vyvedl víc lumpáren než jeho blonďatý otec za mlada.
,,Naruto, pojď už vyrážíme!"
,,Hned jsem tam!" ozvalo se a objevil se tam Naruto.
,,Tak co kluci, těšíte se na první den na akademii?" zeptal se svých dvou synů. Ti jemon nadšeně přikývli. Sasuke si vyzvedl Daisukeho na ramena a pak se celá rodinka Uzumaki-Uchiha vydala na cestu do akademie.

THE END

Snad se líbilo =D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 keishatko keishatko | E-mail | 9. ledna 2011 v 19:05 | Reagovat

pekná poviedka...môj naj párik...a keď mali aj deti, no proste super :)

2 marketa251996 marketa251996 | Web | 9. ledna 2011 v 20:57 | Reagovat

Nechci si stěžovat, byla to opravdu super povídka, ale spadla jsem z židle, jakmile jsem se dozvěděla, že Sasuke(který je ještě k tomu kluk) je  TĚHOTNÝ !! :-D Úlet :-D  :-D

3 bartasjojo bartasjojo | E-mail | 23. srpna 2011 v 14:57 | Reagovat

nechci nic řikat,ale je to dost uchylný,naruto a sasuke nejsou teplý,až už vubec by to spou nedáli je to nahlavu!!!!!!!!!!!!! :-!  :-!  :-!  :-!  :-!  :-!  :-!  :-!  :-!  :-!  :-!

4 Tess Tess | 4. listopadu 2011 v 17:21 | Reagovat

Nechci ti do té povídky nějak zasahovat ale tohle jsem četla už na jiným blogu sice je tam něco pozměněný ale slova jsou stejná... jinak je to dobrý akorát ten začátek se mi zdá uspěchaný.

5 alisa44 alisa44 | Web | 27. listopadu 2011 v 15:47 | Reagovat

dobrý,jen mě překvapilo že sasuke otěhotněl,ale celou dobu jsem se tlemila u monitoru,fakt hezký :D

6 Mony Mony | 6. ledna 2013 v 23:32 | Reagovat

Mě se to líbilo, ale už to tu někdo zmínil, je to hodně zrychlený a myslela jsem, že se zhroutím. Těch pravopisných chyb.

7 Kasumi Kasumi | 30. května 2015 v 15:02 | Reagovat

Seichie porodil Naruto nebo Sasuke? A líbila se mi tvoje povídka :)

8 Kasumi Kasumi | 30. května 2015 v 15:05 | Reagovat

[3]: Jestli nemáš rád/a yaoi tak nečti yaoi a nestěžuj si!!! Všechno se může stát v povídkách!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama